STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Túžite po láske? Zbavte sa týchto troch predstáv!

ID 10033191 300x239 Túžite po láske? Zbavte sa týchto troch predstáv!Túžite po romantickom vzťahu, no stále nenachádzate svoje šťastie v láske. Prečo? Jednou z možností je, že svoju pozornosť upriamujete na muža, ktorého síce reálne poznáte, no len ako bývalého priateľa, kamaráta či kolegu. Živíte v sebe predstavu, že momentálny vzťah s ním by sa mohol zmeniť k lepšiemu. Práve táto nereálna predstava vás môže oberať o spoznanie lásky. Je na čase vziať si svoj prídel šťastia v láske!

Predstava č.1 – Návrat bývalého!

Vzťah s ním sa skončil, no vy stále dúfate, že pochopí, čo vo vás stratil a príde vás požiadať o druhú šancu. Do kedy chcete čakať na muža, s ktorým vám nevyšiel vzťah? Ak čakáte na návrat bývalého niekoľko mesiacov, je na čase zmieriť sa s tým, že svojho želania sa pravdepodobne nedočkáte. Prečo? Pretože váš bývalý mal dostatok času na to, aby zistil, či spravil chybu, keď vás nechal odísť zo svojho života. Radšej odožeňte predstavu na nápravu vzťahu s vaším bývalým ako nápadníka, ktorý by sa skutočne mohol stať vaším partnerom.

Predstava č.2 – Vy a váš kamarát vo vzťahu!

Poznáte ho lepšie ako akéhokoľvek muža na sveta. Rozumiete si a môžete sa na neho spoľahnúť. Vravíte si, že by to bolo úžasné, ak by vaše priateľstvo prerástlo do lásky. A tu nastáva problém! Možno o vašej láske k nemu ani len netuší, možno vás vníma ako svoju sestru a možno má po svojom boku inú ženu. Nech je to akokoľvek, ak chcete byť vo vzťahu šťastná, mali by ste začať s hľadaním muža, ktorý vás bude milovať rovnako ako vy jeho.

Predstava č.3 – Kolega a partner v jednom!

Vídavate ho takmer každý deň a každý deň čakáte na zázrak, ktorý by z vášho kolegu mohol spraviť vášho priateľa. Je to však reálne? Ak si myslíte, že má o vás záujem, zistite to. Čím skôr budete vedieť odpoveď, ktorá bude kladná, tým skôr sa môže začať váš skutočný príbeh lásky. Ak prídete na to, že nie ste jeho typ, nájdite v tom výhody. Opakujte si, že on nebol ten pravý a rozchod s ním by skomplikoval váš pracovný vzťah. Aspoň môžete svoju pozornosť zamerať na niekoho, kto o vaše sympatie stojí.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top