STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Usvedčujúce dôkazy toho, že váš vzťah neberie vážne!

ID 100100504 199x300 Usvedčujúce dôkazy toho, že váš vzťah neberie vážne!Tvoríte pár už niekoľko týždňov a je vám s ním jednoducho dobre. Máte ho radi a uvažujete nad tým, či sa z vášho stretnutia môže stať vážny vzťah. Ako zistiť, či chce, aby sa vaše spoznávanie zmenilo na lásku alebo vás vníma ako chvíľkovú záležitosť? Prostredníctvom jeho správania, ktoré ho môže usvedčiť, že váš vzťah neberie vážne!

V skutočnosti vás nechce predstaviť svojim blízkym!

Niektorí vynaliezaví muži vás budú presviedčať o tom, aké by bolo skvelé predstaviť vás rodičom, súrodencom a všetkým priateľom. Možno dokonca navrhne čas a miesto tejto udalosti, ktorá zvyčajne vyjadruje, že váš vzťah nevníma ako momentálnu slabosť pre vás. No ak jeho plány zoznámiť vás s jeho najbližšími zlyhávajú (nezáleží na tom, akú kvalitnú výhovorku vám prednesie), je načase vyložiť karty na stôl.

Stretávate sa mimo jeho domova!

Ste z rozličných miest, no pravidelne sa stretávate. Kde najčastejšie? Koľko krát vás pozval k sebe domov či len tak na prechádzku po jeho mieste bydliska? Ak vás pozýva na miesta, kde sa združuje málo ľudí a hlavne čo najmenej jeho známych, je celkom možné, že ste pre neho tajomstvom.

Nepotrebuje vašu pomoc ani rady!

Záleží vám na ňom a chcete, aby bol šťastný. Keď sa vyskytne hoci aj ten najmenší problém, snažíte sa pomôcť mu. Niekedy poradením, inokedy vyjadrením podpory či poskytnutím konkrétnej pomoci. Aká je jeho reakcia na vaše prejavy lásky? Odmieta od vás akúkoľvek radu a akékoľvek návrh riešenia problémov? Možno je to preto, že od vás žiadnu pomoc nechce, pretože vás nepotrebuje. Ste jeho momentálna priateľka a to je tak všetko.

Ďalšie dôkazy, ktoré ho usvedčia, že nie ste pre neho vážna známosť, vám predstavíme už čoskoro v nasledujúcom článku!

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top