STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Varovné príznaky straty seba samej vo vzťahu!

ID 100158364 300x203 Varovné príznaky straty seba samej vo vzťahu!Jedným zo znakov zamilovanej ženy je, že stredobodom jej života sa stane jej nový priateľ. Vo fáze zamilovanosti je to prirodzené a preto akceptovateľné správanie. Medzi najčastejšie chyby vo vzťahu patrí situácia, keď žena stratí hlavu pre muža tak veľmi, že prestane žiť svoj život. Spoznávate sa v predchádzajúcich riadkoch? Nie ste si istá? Možno vám napovedia nasledujúce príznaky straty samej seba v partnerskom vzťahu…

Vaše záujmy zostali…bokom!

Predtým ako ste ho spoznali ste mali čas aj na váš obľúbený kurz kreslenia, aj na hodiny angličtiny. Vaše záľuby už nepestujete a radšej ste pred nimi uprednostnili všetky možné aktivity, ktoré vymyslel váš priateľ, hoci sa vám niektoré zdajú menej zaujímavé ako tie vaše. Čo s tým? To, že ste dvojica neznamená, že sa nemôžete venovať koníčkom, ktoré váš priateľ neobľubuje.

Nemáte čas na nič… iba na budovanie vzťahu!

Kedy ste si urobili čas len pre seba? Neviete si spomenúť? Tak to je jasný príznak toho, že ste už dávno neurobili nič len tak pre svoje potešenie. Vyhraďte si čas na osobnostný rast; stačí si prečítať motivačnú knihu alebo vyskúšať niečo nové, čo ste chceli vždy zažiť (napr.zoskok z lietadla).

Prispôsobili ste sa mu… vo všetkom dôležitom!

Chceli by ste stráviť rande v romantickej reštaurácii, no váš priateľ navrhol posedenie v bare? Záleží vám na tom, aby vás priateľ podporil svojou účasťou na vašom debutantskom koncerte, no on dal prednosť priateľom? Ak svojmu priateľovi neustále ustupujete najmä v záležitostiach, na ktorých vám záleží, je celkom možné, že strácate nielen svoje nadšenie zo vzťahu, ale možno aj seba.

Máte okolo seba okruh známych… ale len jeho!

Pravidelne chýbate na akciách vašej partie a s najlepšou kamarátkou trávite čoraz menej času. Za to s kamarátmi vášho priateľa sa stretávate čoraz častejšie. Spoznávať blízkych ľudí vášho partnera je v poriadku, no nemali by ste zabúdať ani na okruh svojich známych.

Vykazuje vaše správanie vyššie uvedené znaky? Tak potom si zaumieňte, že odteraz už nestratíte samú seba vo víre zamilovanosti. Prečo? Pretože práve to aká ste je dôvod prečo s vami partner tvorí pár a nielen on, ale aj vy by ste mali mať preto dostatočne rada na to, aby ste bola na to hrdá.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top