STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Výhody zoznamovania cez internet

Niet pochýb, že zoznamovanie cez internet je čoraz rozšírenejšie. Čo však ľudí láka na tejto forme komunikácie? Naozaj sme už takí leniví, že sa nám nechce ísť von, a nových ľudí radšej spoznávame v pohodlí domova za počítačom? Alebo je za tým niečo úplne iné? Pozrime sa na výhody, ktoré zoznamovanie cez internet poskytuje:

Šanca pre nesmelých
Objekt záujmu sa približuje k vám, vy v hlave rozvíjate dokonalý scenár bezchybného oslovenia, a zrazu – bác! Červené líca, spotené ruky, roztrasený hlas a pohľad upretý do zeme naozaj neurobia dobrý dojem.

Poznáte ten pocit, keď vám na um príde vtipná odpoveď, no už je neskoro? Keď na chvíľu počas rozhovoru zavládne ticho, a vy v strese vypustíte prvú hlúposť, čo vám napadne?

Takéto situácie pri internetovom zoznamovaní odpadajú. Nervozita robí svoje, a žiaľ, nie každý ju dokáže potlačiť. Počítač nám robí oporu pri týchto prvých, neistých krôčikoch, a dáva nám šancu ukázať svoje pravé ja – nie to vystrašené.

Vrana k vrane…
Žijete obklopená chlapmi, ktorí sú posadnutí futbalom, no vy by ste si radšej vypočula niečo o hokeji? Viac ako chodenie po diskotékach vás zaujíma čítanie knižiek? Alebo nie ste žiadna domasedka a túžite po niekom, kto s vami bude vymetať rockové koncerty?

Žiaden problém, v internetových zoznamkách už podľa vyplneného profilu môžete zistiť, či máte s dotyčným spoločné záujmy, a či sa s ním oplatí nadviazať kontakt. Samozrejme, môže to fungovať aj opačne – veď nie nadarmo sa hovorí, že protiklady sa priťahujú.

Svet je malý
Na internete nie ste limitovaná „ponukou“ vášho mesta či dediny. Váš nový partner sa môže skrývať vo vedľajšom meste, alebo aj o dva okresy ďalej. Čo na tom, že je medzi vami celá republika? Veď láska hory prenáša. A keby aj nie – že neexistuje priateľstvo medzi mužom a ženou? Možno práve vy dokážete, že to nie je pravda icon smile Výhody zoznamovania cez internet

Nechceš, nechaj tak
Je logické, že si človek nesadne so všetkými. Na internete to vďaka množstvu ľudí platí aj trojnásobne. Nesmierne vás nudí jeho rozprávanie o obrovských psoch, ktoré chová, a predstavujete si, ako by vás asi tie potvory desili? Píšete si dve minúty a vo vašej pošte sa začínajú zjavovať slizké správy a narážky, ktoré vám nie sú po chuti? Nie je nič jednoduchšie, ako rozhovor ukončiť. Bez scén a trápnych pohľadov, ktoré by ste museli zažívať, ak by sa vám niečo podobné stalo pri bare.

Domov, sladký domov
Vyložené nohy v chlpatých papučiach, natáčky vo vlasoch a na sebe obľúbený sveter, ktorý rokmi poriadne vybledol a už len ťažko uveriť, že kedysi mal aj nejaký tvar – a stále môžete byť zvodnou femme fatale, ktorá očarí každého muža. Aspoň teraz nezáleží na tom, čo máte práve na sebe, ale na tom, či dokážete napísať viac ako jednu vetu, aj to s tromi gramatickými chybami icon smile Výhody zoznamovania cez internet

Ešte ste sa nezačali zoznamovať cez internet? Tak neváhajte a registujte sa teraz na Stretni.sk. Sprvate prvý krok k úspešnému zoznámeniu sa.

 

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top