STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Vyznávajte jej lásku: romanticky a netradične!

ID 10035187 Vyznávajte jej lásku: romanticky a netradične!Odkedy ste jej prvýkrát vyznali lásku, už prešiel istý čas. Od prvého vyslovenia:„Ľúbim Ťa!”, nasledovalo ďalšie a ďalšie opakovanie tejto čarovnej vety, ktorú ženy tak radi počúvajú. S rozvíjajúcim sa vzťahom však často intenzita romantických vyjadrení klesá. Ak je to aj váš prípad, je na čase zas začať so slovnými prejavmi lásky. Ako najkrajšie vyznať lásku slovom?

Ľúbim Ťa – klasika, ktorá stále teší!

Myslíte si, že čím viac romantických prirovnaní vašej lásky vyslovíte, tým viac jej dáte najavo aká je pre vás výnimočná? Vaša priateľku možno poteší zdĺhavá reč o vašej láske a možno ocení čas, ktorý ste venovali príprave vášho monológu. Väčšine žien však úplne postačí úprimné vyjadrenie lásky v podobe osvedčenej klasiky. Ak chcete pôsobiť neklamným dojmom a nechcete vyzerať ako hrdina nereálnych príbehov lásky, vyslovte tie dve jednoduché slová, ktoré ju v akejkoľvek fáze vzťahu potešia.

Milujem Ťa – vyznanie vážnosti vzťahu!

Patríte k mužom, ktorí najprv vyslovia predchádzajúcu formulku a až keď so vzťahom počítajú do budúcnosti odhodlajú sa na:„Milujem ťa!”? Ak raz vyslovíte túto vetu, váš vzťah už nikdy nebude ako predtým. Prečo? Pretože týmto vyjadrením vyslovujete prianie, že chcete, aby váš vzťah trval dlhodobo a možno aj naveky. Toto vyznanie lásky patrí k najromantickejším a mnohé ženy si ho vypočujú radšej ako nestarnúcu klasiku. Ale pozor! Tento typ vyznania lásky treba dávkovať po troškách, ale pravidelne!

Zbožňujem Ťa – netradičná romantika!

Po čom ženy túžia? Po tom, aby pre svojich partnerov boli výnimočné. Doprajte jej ten pocit šťastia, že pre vás je tou najdôležitejšou ženou na svete. Dokážte jej, že ju ľúbite tak, že vydvihnete jej prednosti. Povedzte jej, že ju zbožňujete, pretože je úžasná. Neobávajte sa k tomuto vyznaniu lásku pridať aj dôkazy toho, prečo je úžasná. Ľúbite na nej to, aká je k vám pozorná? Vyjadrite svoj obdiv aj lásku k nej prostredníctvom tejto vety, ktorú ženy nepočúvajú príliš často. Napravte túto chybu a uvidíte, ako ju tým potešíte!

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top