STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Vzťah na diaľku – čo urobiť, aby vydržal?

ID 10085537 198x300 Vzťah na diaľku   čo urobiť, aby vydržal?Zlákalo vás štúdium či práca v zahraničí a tak ste sa rozhodli dočasne žiť za hranicami našej krajiny? Ak na vás doma myslí váš partner/vaša partnerka, váš vzťah nabral nový rozmer – stal sa z neho vzťah na diaľku. Nechcete o svoju lásku prísť a uvažujete nad tým ako udržať vzťah na diaľku? Ponúkame vám najdôležitejšie pravidlá vzťahu na diaľku, ktoré na vás čakajú až v dvoch článkoch!

Zostaňte v kontakte!

Zostať v kontakte je azda najzákladnejším pravidlom. Možno si poviete, že je to samozrejmosť. Možno dokonca plánujete, že každý deň pošlete svojmu milému/svojej milej SMS či mail. V praxi sa však môže stať, že ráno pred odchodom do práce nestihnete poslať SMS alebo sa večer k počítaču ani nedostanete. Nedostatok času či uprednostnenie iných aktivít ako budovanie vzťahu sa môžu objaviť aj u druhého z páru. Hádka na diaľku, pri ktorej môže ľahko dôjsť k nedorozumeniam, by vášmu vzťahu zrejme neprospela. Vyhraďte si čas na váš vzťah; dohodnite sa s partnerom/partnerkou kedy budete spolu komunikovať cez internet a debate venujte aspoň hodinu času.

Nezabúdajte, že máte vzťah!

Svojho priateľa/priateľku by ste chceli držať v objatí, prechádzať sa s ním/ňou po meste ruka v ruke a pozerať sa do jeho/jej krásnych očí. No nemôžete! Ak s ním/ňou netrávite čas zoči voči, môže sa stať, že začnete mať pocit, akoby ste ani žiadny vzťah nemali. Je prirodzené, že vám vaša polovička chýba a trochu sa vám môže aj odcudziť, no aby váš vzťah vydržal, mali by si dokazovať lásku aj na diaľku. Ako? Tak, že môžete posielať balíčky s darčekmi, vyznávať lásku v romantických listoch alebo posielať si bozky počas online rande.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top