STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Zoznamenie ona hlada jeho

Je všeobecne známe, že ženy dávajú svoje emócie najavo viac ako muži a často sa prinajmenšom tvária oveľa hanblivejšie. Aj to je jeden z dôvodov, prečo je v zoznamke „ona hľadá jeho“ tak veľa inzerátov – internet odbúrava zábrany a dáva nám oveľa väčšiu anonymitu. Na druhej strane, práve preto sa vyžaduje minimálne dvojnásobná ostražitosť.

 

 

Ženy si oveľa častejšie hľadajú niekoho, kto bude ich „bezpečným prístavom“. Teda nevravím, že muži si nehľadajú stále partnerky, ale ak porovnáme štýl inzerátov, ženy to dávajú oveľa viac najavo. A možno práve preto, že sa už mnohokrát sklamali, sú oveľa opatrnejšie, ale aj priamejšie – dúfajúc, že sa im neozve priveľa „nesprávnych“ mužov.

 

 

Na rozdiel od mužov, ženy si v prvom rade prezrú informácie typu, záľuby, niečo o mne a vek, až potom sa začnú sústrediť na informácie o výške, váhe, postave, farbe vlasov a očí… Samozrejme, neplatí to stopercentne. Každý sme nejaký a každého zaujíma niečo iné.

 

 

Keď „ona hľadá jeho“, možno to je zo zvedavosti, možno z túžby po poznaní niekoho nového a možno chce len kamaráta, ktorý by ju pochopil… Jedna vec je rozprávka o princovi na bielom koni a druhá vec je realita. Sotva môžete dúfať, že prvý, na koho narazíte, vás požiada o ruku. Ale možno jeden z tých ďalších áno, tak prečo to neskúšať ďalej?

 

 

Internetová zoznamka má jednu úžasnú výhodu, ktorú si pochvaľujú najmä ženy – toto nevyšlo, ide sa ďalej. Bez zbytočnej citovej bolesti…

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

One comment

  1. hladam muza na vztah

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top