STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Zoznámenie

Horizon33 2012 3 31 9 58 44 300x131 ZoznámenieTakmer každý deň stretávame množstvo ľudí – v zamestnaní, MHD, nákupných centrách, prípadne aj v škole či na ulici. Väčšinu z nich ani nevnímame. Ale zoznámenie tiež začína stretnutím… Dôvody na zoznámenie sú rôzne a spôsoby zoznámenia sa takisto.

Niektorých ľudí budete vídať často, iných z času na čas a ďalších už možno ani, neuvidíte, ale vždy je veľmi dôležité zanechať dobrý prvý dojem. Na čo treba pamätať?

Milý úsmev. Vo všeobecnosti si ľahšie zapamätáme ľudí, ktorí sa pri stretnutí usmievajú. V dnešnom svete, kde sa každý ponáhľa a stresuje, je príjemné vidieť usmievavého človeka. Úsmev je zadarmo, každý ho môže dávať aj dostávať – ideálna šanca, ako sa niekomu zapáčiť.

Primeraný vzhľad a správanie. Váš vzhľad musí byť primeraný okolnostiam a veku a vaše správanie takisto. Musíte pripustiť – inak sa správate v spoločnosti rodiny, inak v spoločnosti priateľov a inak v zamestnaní či na ulici. No pokiaľ viete ako sa správať a ako sa obliecť, aby na vás ostatní nehádzali pohoršené pohľady, polovicu úspechu máte vo vrecku.

Avšak, čo internet? V dnešnom svete je bežné zoznamovať sa online. V takom prípade sa musíte spoľahnúť len na svoje spisovateľské schopnosti, prípadne na správny výber fotografie do vášho profilu. Oveľa menšia alebo žiadna tréma, bez rizika, že sa zakoktáte alebo začervenáte – ideálny spôsob zoznamovania sa pre tých menej smelších. Keď sa s človekom už ako-tak spoznáte prostredníctvom správ či mailov, prvé stretnutie bude o to menej stresujúce. Pri zoznámeni cez internet aspoň približne budete vedieť, čo máte od jeden od druhého čakať.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

One comment

  1. rád spoznám volne miesto v šlachotnom srdci v mojom prenajatom slnci,mám všetko,ponúkam všetko…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top