STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Zoznamka Bratislava a Nitra

Horizon33 2012 3 31 9 58 442 300x131 Zoznamka Bratislava a NitraSvet je maličký. Veď ako by sa inak mohlo stať, že sa so známymi stretnete na druhom konci sveta, že zistíte, koľko vecí, prípadne známych máte spoločných s neznámou osobou? Na zoznamkách je veľa ľudí v meste Bratislava, Nitra a v iných.

Svet je obrovský. Prečo inak by ste neboli schopný stretnúť kamaráta či kamarátku, ktorí bývajú hneď za rohom?

Nech je ako chce, jedna vec je istá – dnes už vzdialenosť veľa neznamená. Mobily, počítače, autá, lietadlá… čo tam po pár kilometroch. To sa dá zvládnuť za pár hodín.

Veď len v Bratislave, Nitre a ich okolí žije množstvo ľudí. Koľko z nich sa asi stretne tu, na tejto stránke a ani o tom nevie? Tipujem veľa. No ak necháte odkaz, možno zistíte, koľko vám podobných ľudí sa tu nachádza. Bez našej zoznamky by ste ich možno nikdy nestretli, no vďaka nej ich môžete spoznať.

Nezáleží na tom, odkiaľ presne ste, ako už bolo spomenuté, vzdialenosť v dnešných časoch nehrá veľkú rolu. No aby sa nestalo, že budete takpovediac z opačných koncov sveta, treba si všímať, respektíve pripojiť aspoň kratučkú vetičku typu „Bratislava, resp. Nitra a okolie“.

„Zoznamka Bratislava a Nitra“ môže spojiť ľudí, ktorí o sebe doteraz netušili a možno bývajú kúsok od seba. Ste aj vy zo spomínaných mies a hľadáte niekoho? Držte oči otvorené. A vy ostatní takisto.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

3 comments

  1. hľadám kamaráta

    Ahojte! :) )
    Rozhodla som sa pre túto formu, skúsiť, či sa dá touto cestou nájsť zaneprázdnený vysokoškolský, milý, ukecaný, sympatický chlap. Skúšam to tu len preto, lebo chcem už spoznať niekoho nového, ale nakoľko mám málo voľného času, nemám čas vysedávať v baroch…:( Som milá, trpezlivá, veľmi úprimná osôbka. Snažím sa študovať na vysokej škole, medzi moje záľuby patrí hudba, tanec, divadlo, sranda. Rada som v spoločnosti ukecaných ľudí ( lebo sú chvíle, keď už ja nevládzem kecať a rada som pri tých, ktorí to tiež vedia, nemám rada chlapov ” múmie”) Ak Ťa to zaujalo, poteším sa správe :) )
    Prajem krásny deň :) )))

    PS: len Bratislava

  2. Hladám muža na spoločné akcie – tenis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top