STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Zoznamka cez internet

Horizon33 2012 3 31 9 58 444 300x131 Zoznamka cez internetZoznamka cez internet sa stáva čím ďalej tým populárnejšia.  Len na Slovensku je viac ako 2 000 000 internetových užívateľov a čím ďalej tým viac.

Na slovensku je niekoľko druhov internetových zoznamiek. Zoznamky umožňujú ľuďom nájsť a kontaktovať ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Všetky zoznamky cez internet poskytujú podobné služby až na zopár, ktoré ľuďom aj pomáhajú pri zoznamovaní.

Výhody zoznamiek cez internet:

Možnosť stretnúť veľa ľudí na jednom mieste

Na jednej zoznamke môžete stretnúť niekoľkotisíc ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť cez internet.

Anonymita

Chcete sa zoznamovať, ale nechcete aby o tom vaši známi, kolegovia alebo rodina vedeli? Väčšina zoznamiek vám ponúka možnosť vyplniť si profil aj bez fotky. Takto môžete komunikovať s ľuďmi bez toho, aby o vás vedeli. Potom je už len na vás, či danému užívateľovi pošlete fotku a odhalíte svoju identitu alebo nie.

Zhoda partnerov a iné doplnkové funkcie

Na Slovensko prišiel nový trend v zoznamovaní. Prináša ho Stretni.sk. Doteraz bolo zoznamovanie len o povrchných sympatiách – čiže o fotkách. Avšak fotky môžu veľmi zavádzať. Taktiež určite ste sa stretli s tým, že niekto, kto vám na prvý pohľad nesadne do oka, nakoniec si s ním môžete dobre porozumieť. Z toho dôvodu prináša Stretni.sk niekoľko inovácii (podrobnosti TU).

Cenová výhodnoť

Chcete sa zoznámiť? Ako na to? Napríklad ísť do baru, do clubu, na diskotéku. Ani sa nenazdáte a ako muž miniete desiatky eur za večer až po stovky eur mesačne pri aktívnom hľadaní. Ženy majú výhodu, ale nič nie je zadarmo. Používanie zoznamiek cez internet je možné aj zadarmo. Niektoré kvalitnejšie zoznamky ako Stretni.sk ponúkajú prémiové VIP služby, ktoré sú spoplatnené. Ale ani tieto služby vás mesačne nestoja viac ako jeden večer po baroch alebo kaviarňach.

Ak ste ešte nevyskúšali zoznamku cez internet, tak vyskúšajte teraz.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top