STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Zoznamka zadarmo

Zoznamka stretni.sk je internetovou zoznamkou zadarmo, na ktorej za zoznamovací inzerát na rozdiel od niektorých ostatných nemusíte platiť za uverejnenie inzerátu nič. U internetových zoznamiek je to rôzne so spoplatnením.

 

Nehovoriac už o zoznamkách v rôznych magazínoch alebo časopisoch, kde často musíte platiť za uverejnenie, či dokonca za počet riadkov alebo slov, prípadne, poštovné. V tlači alebo na teletexte nie sú zoznamky zadarmo. Navyše, na internete váš zoznamovací inzerát ostane viditeľný oveľa dlhšie, uvidí ho omnoho viac ľudí a týmm pádom máte rapídne väčšiu šancu na úspech.

 

Okrem už spomínaných bodov zoznamovacie inzeráty na zoznamke zadarmo majú tú výhodu, že môžu byť oveľa osobnejšie. Nie sú spoplatnené, teda ich dĺžka nie je tak obmedzená a ľahko sa dá vyhnúť neprirodzeným skratkám. Lepšie, nie?

 

Internetová zoznamka zadarmo je preto určite výhodnejšia než tie klasické, pôvodné. Veď sami uznajte – koľko času strávite na internete a koľko študovaním a hľadaním zoznamovacích inzerátov v rôznych časopisoch? Áno, myslím, že to je dostatočná a dosť jasná odpoveď.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

5 comments

  1. cavte niekto na zoznamenie ba a okolie

  2. Niekto na zoznamenie do 30r z okolia MA?

  3. Ahoj, niekto z Ke na kamarátske zoznámenie od 40r

  4. Som sympatický,láskou sklamaný 52 ročný banskobystričan,štíhlej postavy romantik so zmyslom pre humor ktorý hladá ženu od 40 do 50 rokov na spoločné prežitie pekných chvílˇ vo dvojici.napiš mi na vendelinobb@azet.sk budem sa tešitˇ na tvoju odpovedˇ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top